Stichting Werk op Maat is net als veel bedrijven gesloten. Ook wij willen er alles aan doen om de besmetting met het Coronavirus te voorkomen. Dit betekent voor het team, onze deelnemers en onze vrijwilligers dat het werk, het contact met collega’s en de gezelligheid wegvallen. Dit is een grote verandering en we zullen ons moeten aanpassen aan deze nieuwe situatie.Dit is niet altijd gemakkelijk en vraagt behoorlijk wat van iedereen.

We blijven graag met iedereen in contact en realiseren ons dat sommige van ons misschien weinig of geen mensen hebben om op terug te vallen. Het team van Werk op Maat blijft daarom bereikbaar! Je kunt ons bellen, e-mailen en appen met je vragen of wanneer je ergens hulp bij nodig hebt. Misschien heb je zelf een goed idee om een ander te steunen of heb je gewoon behoefte aan een praatje. Verder houden we jullie via onze Facebook pagina op de hoogte en wensen we iedereen heel veel sterkte! Zet ‘m op allemaal! We hopen dat we elkaar snel weer kunnen ontmoeten bij Werk op Maat.

Team Werk op Maat

Deel dit bericht via: