Samen hebben we wederom te maken met coronamaatregelen. Dit kan de nodige uitdagingen opleveren wanneer je een klein netwerk hebt. Dan is het fijn om te weten dat je op Veur Mekoar kunt terugvallen wanneer dit nodig is. De vrijwilligers van Veur Mekoar zijn nog altijd bereid om u te ondersteunen met kleine hand- en spandiensten. Bijvoorbeeld de boodschappen doen of bibliotheekboeken terugbrengen wanneer u in quarantaine zit. Maar ook een luisterend oor als u daar behoefte aan heeft.

De vrijwilligers zijn inzetbaar in de gemeente Het Hogeland. Schroom niet om contact op te nemen. Veur mekoar heeft ook contact met andere initiatieven in onze gemeente en kunnen u helpen die hulp te krijgen die nodig is.

Heeft u zelf interesse om als vrijwilliger betrokken te zijn bij Veur Mekoar? Ook dan kunt u contact met ons opnemen. Actuele hulpvragen vind u opĀ  onze facebookpagina: We zijn er voor elkaar en moeten het samen doen! U kunt Veur Mekoar bereiken via 0595-433245 of via veurmekoar@gmail.com.

 

Deel dit bericht via: