Dinsdagavond hebben we de minister-president Rutte en minister De Jonge opnieuw maatregelen horen aankondigen tijdens een persconferentie. De lock-down wordt verlengd. Eventuele verdere maatregelen zijn mede afhankelijk van het verloop van het aantal besmettingen en van de nieuwe variant van het virus. Hoe het gaat verlopen weten we niet.De vrijwilligers van Veur mekoar zijn nog altijd bereid om u te ondersteunen met kleine hand- en spandiensten of een luisterend oor als u daar behoefte aan heeft. Ze zijn inzetbaar in de gemeente Het Hogeland.Schroom niet om contact op te nemen als u bijvoorbeeld niemand heeft om hulp aan te vragen, als u angstig bent door de huidige omstandigheden, als u door ziekte  de deur niet uit mag, als u doordat u de zorg voor uw kinderen heeft, het even niet meer ziet zitten. Veur mekoar heeft ook contact met andere initiatieven in onze gemeente en kunnen u helpen die hulp te krijgen die nodig is. We moeten het samen doen!

U kunt Veur mekoar bereiken via 0595-433245 of via veurmekoar@gmail.com.

Deel dit bericht via: